Spotkanie świąteczne w Narodowym Centrum Kultury

Kwi 25, 2017 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Trzecioklasiści już niedługo przystąpią do egzaminów maturalnych, które pozwolą im rozpocząć studia na wybranych kierunkach. Ze względu na wysokie średnie ocen i liczne sukcesy w konkursach, możemy spodziewać się wielu bardzo dobrych wyników na egzaminach państwowych. Ich sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie tacy wspaniali ludzie jak Pani Dyrektor Eliza Dzwonkiewicz, która od wielu lat okazuje nam życzliwość i pomoc. Jeszcze przed świętami otrzymaliśmy od Pani Dyrektor zaproszenie na spotkanie pracowników Narodowego Centrum Kultury, gdzie nasi uczniowie opowiadali o tradycjach świątecznych charakterystycznych dla ich krajów, historiach rodzinnych i polskich korzeniach.

Bardzo Pani Dyrektor dziękujemy za wszystko, co Pani dla nas robi.

M__439E

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]