Spotkanie z Panem Romualdem Kłosem, aktorem z filmu „Pasja” Mela Gibsona

Kwi 6, 2017 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Spotkanie z Panem Romualdem Kłosem na długo pozostanie w naszej pamięci. Aktor z „Pasji” Mela Gibsona opowiedział nam o różnych ciekawych wydarzeniach z planu filmowego, odpowiedział na najbardziej dociekliwe pytania, ale przede wszystkim podzielił się doświadczeniami swojego życia, na które największy wpływ miało odkrycie w nim Boga.

Pan Romuald opowiedział nam o niezwykłych okolicznościach, w których otrzymał rolę w filmie ukazującym ostatnie dni życia Chrystusa, oraz doświadczeniach spotkania ze światowej sławy aktorami, takimi jak Mel Gibson czy Monika Belluci.DSC04883

Na uczniów największy wpływ wywarła historia o nawróceniu naszego Gościa. Jego skomplikowane życie konsekwentnie prowadziło go do Boga. O swojej wierze chętnie opowiada innym, dając tym wspaniałe świadectwo.

Po spotkaniu z Panem Romualdem Kłosem Oksana Kucewicz napisała:

„Każdy z nas potrzebuje nawrócenia. Potrzebujemy kogoś, kto nas „zmusi” pomyśleć nad swoim życiem i spróbować coś zmienić. Może to być ktokolwiek: rodzice, nauczyciele, nasi przyjaciele albo po prostu ci, którzy przechodzą ulicą…
Dzisiaj spotkałam niezwykłego człowieka, którego dotknęły różne problemy, ale on to wszystko zdołał i znalazł ukojenie w Jezusie, Panu. Tym człowiekiem jest Romuald Kłos, aktor, odtwórca roli Rzymianina w „Pasji” Mela Gibsona.
Dał takie świadectwo wiary, że u mnie były ciary. Te dwie godziny spotkania minęły jak dwie minuty, ale zostawiły ślad w pamięci na całe życie.
>>Każdy z nas w jakimś momencie swojego życia biczuje Chrystusa<<”

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]