Absolwenci Rocznik 2017

Maj 7, 2017 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Kolejny rocznik maturzystów jest już w pełnej gotowości do zdawania egzaminów maturalnych. Tuż przed weekendem majowym pożegnaliśmy grono nieprzeciętnie utalentowanych, wnoszących wiele dobrego osób. Było wśród nich 13 uczennic wyróżnionych świadectwem z polską flagą oraz wielu laureatów konkursów astronomicznych, wokalnych, językowych, recytatorskich, reżyserskich, historycznych i przyrodniczych.

Tradycyjnie drugoklasiści przygotowali swoim starszym kolegom uroczyste pożegnanie. Otrzymali oni artystycznie opracowane portrety z wypisanymi ich najbardziej charakterystycznymi cechami. Odbyła się też mini gala “Stanisławy 2017”, w której wręczono nagrody w kilku dziedzinach, m.in. dla najlepszej solistki, aktorki, sportowca, językowca. Super Stanisław trafił do Eli Basowej za najwyższą średnią ocen i sukcesy w konkursach ogólnopolskich. Trzecioklasiści dostarczyli wielu wzruszeń, szczególnie swoim Paniom Wychowawczyniom, dziękując im z całego serca za pracę i stworzenie atmosfery bliskości i zrozumienia.

Przed maturzystami ważny etap w ich życiu, egzaminy i wybór studiów. W naszym liceum zapisali już swoją kartę, pozostawiając po sobie wiele pięknych historii.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]