Zwiedzanie Stadionu Narodowego

gru 1, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

W dniu 22 listopada członkowie koła turystyczno-krajoznawczego zwiedzili Stadion Narodowy. Wycieczka miała na celu poznanie ciekawych z krajoznawczego punktu widzenia miejsc w stolicy. Zwiedziliśmy wszystkie ważne pomieszczenia  stadionu : sale konferencyjne, szatnie zawodników, loże VIP-ów, stanowiska dla dziennikarzy, a nawet prysznice. Przewodnik zapoznał nas z historią stadionu, opowiadał o bieżącym wykorzystaniu obiektu, podzielił się ciekawostkami związanymi z pobytem sławnych osób, które tu gościły np. Christiano Ronaldo. Szczególne wrażenie zrobiła na nas kryształowa sala w kolorach polskiej flagi, zaprojektowana przez znaną  stylistkę Ewę Mingę,  oraz kaplica wielowyznaniowa.
Na trybunach obiektu mieliśmy okazję stworzyć naturalny doping i głośno pokrzyczeć! Porobiliśmy mnóstwo zdjęć, część  z nich można obejrzeć w galerii. Jeśli ktoś nie miał okazji być na Stadionie Narodowym – polecamy!

Anna Kowzan, klasa II B

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]