Marina i Oksana wokalne legendy liceum polonijnego

Lip 16, 2020 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Dzisiaj wspominamy dwa wielkie talenty wokalne i muzyczne. Nasze Absolwentki, Marina i Oksana były gwiazdami wielu konkursów i uroczystości szkolnych. Marina to niezapomniana „dziewczyna z granatem w ręce”, a Oksana hipnotyzowała nas swoim wykonaniem pieśni „Żeby Polska była Polską” Jana Pietrzaka.🥰👩‍🎤👩‍🎤🎤🎤🇵🇱🇵🇱
Oprócz realizacji pasji artystycznych, dziewczyny studiują na Uniwersytecie Warszawskim, Marina lingwistykę stosowaną, Oksana bezpieczeństwo wewnętrzne.
Pamiętając, jak bardzo były ambitne i pracowite, można już stwierdzić, że odniosą wiele sukcesów naukowych i zawodowych.
W naszym liceum jesteście legendą, Wasza działalność artystyczna to ważny etap historii szkoły. Śpiewane przez Was piosenki poruszyły wiele serc i mówiły o Polsce. Bardzo Wam za to dziękujemy, gorąco pozdrawiamy i zapraszamy na gościnne występy.🌹🌹❤️❤️

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]