Najlepszy wynik na egzaminie maturalnym 2020

Sie 25, 2020 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

W wakacje chwaliliśmy się naszymi absolwentami, którzy ukończyli liceum kilka lat temu. Dzisiaj przedstawiamy naszego tegorocznego maturzystę. Maks uzyskał najwyższy w szkole wynik z egzaminów maturalnych i jest to wynik naprawdę genialny. 🏆🏋️‍♂️🥇Pozwala on na podjęcie studiów na każdym kierunku biologiczno-chemicznym w Polsce, w tym tak prestiżowym jak medycyna.
Maks jednak jest pasjonatem chemii i to na nią padł wybór w określeniu uczelni i studiów. 👨‍🔬
Bardzo dziękujemy Maksowi za jego trzyletnią pracę, wspieranie w nauce kolegów i koleżanek, a redakcja fanpage’u liceum szczególnie za niekończące się rozmowy o literaturze pięknej. Życzymy wiele sukcesów i pozostawania w tej niewyczerpanej ciekawości wiedzy i świata! 🦸‍♂️🤩👑🥰🌍

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]