Wycieczka do Krynicy Zdroju

Gru 11, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

W dniach 3-6.12.2014r. grupa uczniów naszego liceum wzięła udział w wycieczce do Krynicy Zdroju zorganizowanej przez Stowarzyszenie Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii w ramach realizacji zadania: Rządowy program na lata 2014 – 2016: Bezpieczna i Przyjazna szkoła. Zadanie było współfinansowane ze środków Wojewody Mazowieckiego. W wycieczce uczestniczyło 5 szkół z Warszawy i województwa warszawskiego, w sumie było 50 osób, z naszej szkoły 14 uczniów z klas pierwszych i drugich. Bogaty program wyjazdu zawierał m.in.: zwiedzanie Krynicy Zdroju, domu zdrojowego, muzeum Nikifora Krynickiego, warsztaty w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym, wycieczkę w góry z przewodnikiem na Jaworzynę Krynicką, warsztaty artystyczne: Bezpieczna turystyka górska, zajęcia integracyjne. Dla uczestników wyjazd był ostatnim oddechem przed zbliżającą się klasyfikacją semestralną. Świeże górskie powietrze dobrze wpływa na koncentrację, która z pewnością okaże się niezbędna w końcówce semestru.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]