Nasi wspaniali Absolwenci

Lip 2, 2020 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Witamy wakacje i Was w tym miłym dla każdego ucznia okresie.
Wakacje to czas odpoczynku, wyjazdów, nawiązywania nowych znajomości. My postanowiliśmy odnowić kontakty z Absolwentami naszego liceum. Wielu z nich studiuje prestiżowe kierunki na najlepszych polskich uczelniach lub robi karierę po ukończeniu studiów.
W czasie wolnym od szkoły będziemy się nimi chwalić i przypominać im, że chociaż ukończyli już Kolegium św. Stanisława Kostki, nadal są nam drodzy, bliscy i stanowią wzory, do których chcemy dążyć.
Dzisiaj pozdrawiamy serdecznie Anastazję, która ukończyła kierunek pielęgniarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a od października będzie kontynuować edukację i zdobywać praktykę w Mediolanie.😍 👩‍🔬🦸‍♀️
Drugim adresatem naszych dzisiejszych pozdrowień jest Witek, student IV roku nawigacji na Akademii Morskiej w Szczecinie. 💪👨‍✈️🦸‍♂️
Kochani Absolwenci życzymy Wam dalszych sukcesów i nie zapominajcie o młodszych kolegach i nauczycielach z Waszego liceum!👶👧🧒

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]