Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Kwi 28, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Archiwum, No_on_front_page

Były łzy, wzruszające słowa pożegnania ze strony dyrekcji i wychowawczyni, podziękowania dla nauczycieli, mnóstwo kwiatów, niespodzianka w postaci tortu… Tak w skrócie przedstawiałby się ostatni piątek kwietnia w naszej szkole. Tego dnia, czyli 27 kwietnia, nasi maturzyści stali się absolwentami szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele św. Anny w Wilanowie, która została odprawiona o godzinie 12.00. Następnie, w największej sali w szkole, nastąpiła część oficjalna, którą otworzyła dyrektor szkoły – Pani Elżbieta Alexandrowicz. Życzyła maturzystom m.in. tego, by odnaleźli swoje życiowe powołanie. Następnie uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy z religii, nagrody książkowe i pamiątkowe znaczki absolwentów LO KSW 2012. Wiele miłych słów o naszych trzecioklasistach powiedziała również prezes warszawskiego KSW – Pani Ewa Petrykiewicz. W następnej kolejności słowa pożegnania do maturzystów skierował wicedyrektor szkoły – Pan Tomasz Frąckiewicz i wychowawczyni klasy – Pani Marlena Młynarczyk. Po wzruszających przemówieniach absolwenci podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły.

Na koniec maturzyści i ich nauczyciele przeszli do sali, w której na suto zastawionym stole czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że życie naszych absolwentów będzie tak słodkie, jak tort, który z tej okazji zjedliśmy.

Marlena Młynarczyk

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]