Niech żyje Bal

lt. 8, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Archiwum, No_on_front_page

To jedyna taka noc w życiu! 4 lutego uczniowie klasy maturalnej, ich młodsi koledzy z pierwszych i drugich klas oraz nauczyciele i pracownicy szkoły bawili się na studniówce. Wieczór pełen wrażeń rozpoczął się uroczystym polonezem, a zakończył się szaloną zabawą na parkiecie.

Maturzyści, świadomi tego, że bal nie odbyłby się, gdyby nie zaangażowanie i pomoc wielu osób, gorąco podziękowali za organizację studniówki. Przepiękne słowa skierowane zostały do władz szkoły i nauczycieli. Nie mogło też zabraknąć miłych słów prezes KSW w Warszawie Pani Ewy Petrykiewicz, Pani Elżbiety Alexandrowicz – dyrektor szkoły i Pana Tomasz Frąckiewicza – wicedyrektora, który podkreślił, że dzisiejsza noc to „carpe diem” maturzystów, ale w maju wszyscy oczekiwać od nich będą „exegi monumentum”.

Uczniowie wykonali krótką humorystyczną scenkę artystyczną, a wychowawczyni przygotowała dla nich niespodziankę – konkurs tańca. Zaskoczeni maturzyści i ich taneczni partnerzy tańczyli do utraty tchu, wzbudzając zachwyt widowni i zasługując na gromkie brawa. O wynikach konkursu zdecydowało jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele klas pierwszych i drugich. Królem parkietu został Łukasz Ślusarski z 3 klasy, a królową – tańcząca z nim – Marina Szczadyło z klasy 1a.

Studniówka była też dobrą okazją do wspólnej integracji uczniów i nauczycieli, którzy bawili się tej nocy razem, świętując zbliżającą się maturę, do której zostało już tylko… 90 dni.

 

Marlena Młynarczyk

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]