Spotkanie z Panią dr Barbarą Czartoryską

Mar 18, 2013 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Archiwum, Bez kategorii, Galeria, Wydarzenia szkolne
Niecodziennie mamy zaszczyt gościć tak wspaniałą osobistość jak Pani dr Barbara Czartoryska, potomkini książęcego rodu Czartoryskich. Dzięki spotkaniu mogliśmy uzyskać wiele interesujących informacji na temat życia i działalności politycznej Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego. Prezentację na temat tej postaci historycznej przygotowała Agnieszka Wawrycz, uczennica klasy II B. Pani dr Barbara Czartoryska opowiedziała na wiele ciekawych sytuacji z życia księcia i odpowiedziała na szereg pytań zadanych przez uczniów naszej szkoły. Spotkanie było bardzo owocne i zakończyło się  przyjęciem kolejnego zaproszenia.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]