Ślubowanie nowych uczniów

wrz. 27, 2022 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

W Święto Patrona Szkoły nowi uczniowie złożyli ślubowanie. Jest to dla nich szczególny moment pełnego włączenia do szkolnej społeczności. Zewnętrznym tego wyrazem są krawaty z herbem szkoły dla chłopców i krawatki dla dziewcząt. Przyjęcie oficjalnego elementu stroju szkolnego jest symbolem utożsamiania się z konkretnymi wartościami. Pani Dyrektor zachęciła do jasnego określenia się w tej kwestii. Wybierając Liceum św. Stanisława Kostki, stawiamy sobie pewne wymagania, jesteśmy świadomi celu naszej drogi i czerpiemy radość z uczenia się oraz przebywania w szkole i internacie. Gratulujemy wszystkim bohaterom dzisiejszej uroczystości i życzymy im pełnego przekonania o słuszności podjętej decyzji!

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]