Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Lut 18, 2021 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do liceum na rok szkolny 2021/2022. Wszystkich kandydatów i ich rodziców zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce Rekrutacja:

Do Liceum Polonijnego przyjmowani są uczniowie z Polski i z zagranicy. Od blisko dwóch dekad do szkoły uczęszcza młodzież z Polski, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu, Kirgistanu, Azerbejdżanu, Gruzji i Armenii. Specjalizacją liceum jest dostosowanie systemu nauczania do możliwości i potrzeb uczniów ze wszystkich krajów Eurazji, ze szczególnym ukierunkowaniem na państwa wschodnie. W tym zakresie mamy największe doświadczenie w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami poświęconymi naszym absolwentom:

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]