Obóz integracyjny stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Wrz 23, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Uczniowie objęci programem stypendialnym Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” spotkali się z młodzieżą z całej Polski na obozie integracyjnym w Bieszczadach.

„Wyjazd był bogaty w doświadczenia. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, poznaliśmy nowych ludzi, głównie studentów z różnych polskich uniwersytetów. Wieczorem uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, potem poszliśmy wszyscy na ognisko. Drugiego dnia odbyły się spotkania formacyjne i modlitewne. Pojechaliśmy także nad jezioro Solińskie, spacerowaliśmy po tamie, pływaliśmy po jeziorze statkiem. Następnego dnia weszliśmy na górę Tarnicę. Droga była długa i wymagająca, z piękną przyrodą. Roztaczał się malowniczy krajobraz, który zapierał nam dech w piersiach. Przeszliśmy około 14 kilometrów.

Było super i z serca dziękujemy Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” za wspaniale spędzony czas.”

[Ania i Lila, kl. II]

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]