Święto patrona szkoły, ślubowanie klas pierwszych

Wrz 19, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

W dniu święta patrona szkoły, św. Stanisława Kostki, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Miało to miejsce w obecności Marszałka Senatu Pana Stanisława Karczewskiego, który osobiście wręczył uczniom krawaty i krawatki, element oficjalnego stroju liceum polonijnego. Pan Marszałek w swoich słowach skierowanych do uczniów podkreślał znaczenie szkoły w życiu każdego człowieka, wspomniał też liceum, do którego sam uczęszczał. W ramach słodkiej niespodzianki Pani Dyrektor ufundowała pierwszoklasistom tort w oryginalnym kształcie. Grzegorz Czernyszyn zaskoczył wszystkich, prezentując wykonaną przez siebie pracę artystyczną – herb szkoły.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]