Koło dziennikarskie w TVP

Gru 17, 2013 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii, Koło dziennikarskie

Szkolne koło dziennikarskie zostało zaproszone do Telewizji Polskiej, aby przyjrzeć się „od kuchni” jak realizowany jest program na żywo. W niedzielne przedpołudnie – 15 grudnia, dzięki życzliwości Redakcji Programów Katolickich TVP, obserwowaliśmy pracę zespołu dziennikarzy, operatorów, techników, producentów…, którzy współtworzą program „Między ziemią a niebem”. Mogliśmy podglądać realizację w reżyserce, z poziomu galerii nad scenografią oraz zza kamer. Uczniowie byli zafascynowani ilością i różnorodnością sprzętu telewizyjnego oraz współdziałaniem zespołu pracującego w reżyserce. Wizyta była unikalną okazją do wejścia za kulisy produkcji telewizyjnej. Dla uczestników koła dziennikarskiego to pierwsze z cyklu spotkań z różnymi formami dziennikarstwa. Już niedługo mamy w planach przyjrzeć się z bliska produkcji radiowej.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]