Egzamin maturalny z religii

Gru 16, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Archiwum, Bez kategorii, Wydarzenia szkolne

Dnia 13 grudnia br. w godzinach 9.00-13.30 maturzyści z naszego liceum zdawali wewnątrzszkolny egzamin z religii. Uczniowie klas trzecich przygotowywali się do niego już od początku września pod czujnym okiem s. Marii Magdaleny Biedy i innych nauczycieli, których wybrali na promotorów swoich prac pisemnych. Zadanie, jakie stało przed maturzystami, polegało na obronie swojej około dwudziestostronicowej pracy i odpowiedzi na kilka pytań w oparciu o Katechizm Kościoła Katolickiego. Emocje przed wejściem do sali były ogromne, ale po ogłoszeniu wyników maturzyści stwierdzili, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują” J Uczniowie osiągnęli znakomite wyniki, których bardzo gratulujemy!

 Marlena Młynarczyk

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]