Wigilia szkolna

Gru 16, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Archiwum, Bez kategorii, Wydarzenia szkolne

W środę 19 grudnia, w  Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Konstancinie przy ul. Leśnej 15/17, odbędzie się Wigilia szkolna dla uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników liceum. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Zobaczymy wtedy część artystyczną, do której uczniowie przygotowują się pod czujnym okiem wicedyrektora Tomasza Frąckiewicza. Nie zabraknie tradycyjnych potraw, kolęd i serdecznych życzeń podczas dzielenia się opłatkiem.

Dzień ten pragniemy przeżywać w duchu miłości, tradycji i wspólnoty, dlatego ten czas spędzimy również razem z naszymi Darczyńcami i Sympatykami.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 Marlena Młynarczyk

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]