Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą

Maj 2, 2018 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Z okazji Dnia Flagi RP i Dnia Polonii i Polaków za Granicą reprezentacja szkoły została zaproszona do Pałacu Prezydenckiego. Po oficjalnych obchodach święta przed Pałacem udaliśmy się do ogrodów. Tam z białego i czerwonego kartonu wycinaliśmy odrysowane nasze dłonie, które potem stworzyły flagę Polski. Do tej kompozycji dołączyły również kształty dłoni Pary Prezydenckiej. Ku niebu wzleciała balonowa kula z naszymi podpisami oraz okolicznościowymi życzeniami Pana Prezydenta i Pani Prezydentowej. Dzisiejsze święto było dla nas wielkim przeżyciem, poczuliśmy wyjątkowość naszego polonijnego liceum i mogliśmy w piękny sposób oddać hołd symbolom narodowym.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]