Warsztaty literackie w ECCC

Paź 7, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

W miniony weekend uczniowie klasy III wzięli udział w warsztatach literackich organizowanych przez Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury. Tematyka zajęć związana była z budową świata przedstawionego w tekstach literatury. Zdobyta wiedza na pewno przyda się na zbliżającym się egzaminie maturalnym, jest również bardzo dobrym wstępem do pracy młodego pisarza. Równolegle z warsztatami dla uczniów odbywały się zajęcia dla nauczycieli. Poloniści mieli okazje spotkać się z doświadczonym metodykiem, panią Hanną Hetmańską, która zaprezentowała sposoby zastosowania w praktyce szkolnej Teorii Wielorakiej Inteligencji Howarda Gardnera.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]