Szkoła Podstawowa i punkt przedszkolny zapraszają

Lip 6, 2018 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Przez cały rok szkolny pisaliśmy Wam o tym, co dzieje się w liceum. Dzisiaj coś o naszych młodszych koleżankach i kolegach. Są bardzo sympatyczni, ciekawi świata i mają całe pokłady niespożytej energii, a niektórzy z nich są od nas duuużo młodsi. Przedstawiamy Państwu szkołę podstawową i punkt przedszkolny funkcjonujące przy liceum. Trwa rekrutacja do grup przedszkolnych i klas 1 – 8. Oferta dotyczy zarówno osób z Polski, jak i z zagranicy. Klasy są kameralne, uczniowie pod opieką najlepszych nauczycieli, nauka odbywa się w świetnej atmosferze, uwzględnione są indywidualne potrzeby i możliwości uczniów, a co najważniejsze … po ukończeniu klasy 8. można kontynuować edukację w liceum, naszym wspaniałym. Więcej informacji na:  www.facebook.com/PrzedszkoleHiacynty  i  www.facebook.com/bobrowiecka9

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]