Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Sie 16, 2022 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności
Ruszyła druga edycja kursu języka polskiego dla obcokrajowców. 
Nasza szkoła korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z młodzieżą z zagranicy, przygotowała ofertę wakacyjnej nauki języka dla różnych grup wiekowych (również osób dorosłych). Staramy się uzyskać jak największą efektywność, ale również zadbać o atrakcyjność zajęć, by stanowiły one ciekawą formę spędzania wakacji. Jednym z głównych celów na najbliższy rok szkolny jest wyspecjalizowanie się w przygotowaniu uczniów do otrzymania certyfikatu potwierdzającego znajomość języka na poziomie C1. Daje to cudzoziemcom możliwość bezpłatnego studiowania na terenie Polski.
 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]