Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Sie 16, 2022 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności
Ruszyła druga edycja kursu języka polskiego dla obcokrajowców. 
Nasza szkoła korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z młodzieżą z zagranicy, przygotowała ofertę wakacyjnej nauki języka dla różnych grup wiekowych (również osób dorosłych). Staramy się uzyskać jak największą efektywność, ale również zadbać o atrakcyjność zajęć, by stanowiły one ciekawą formę spędzania wakacji. Jednym z głównych celów na najbliższy rok szkolny jest wyspecjalizowanie się w przygotowaniu uczniów do otrzymania certyfikatu potwierdzającego znajomość języka na poziomie C1. Daje to cudzoziemcom możliwość bezpłatnego studiowania na terenie Polski.
 
Kurs języka polskiego dla obcokrajowców został dofinansowany ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2022 Wolność po polsku.
 
 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]