Próbna matura z OPERONEM

Lis 19, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Archiwum, Bez kategorii, Dla rodziców, Dla uczniów, Wydarzenia szkolne

W dniach 20-23 listopada maturzyści będą  zmagali się z egzaminem próbnym przygotowanym przez wydawnictwo Operon. Choć uczniowie naszego liceum najbardziej obawiają się matematyki i przedmiotów rozszerzonych, to wierzymy, że świetnie sobie poradzą. Naszym trzecioklasistom życzymy połamania długopisów, a poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów.

 Harmonogram próbnej matury z OPERONEM 2011

20 listopada 2012 roku, godz. 9.00  – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min;

21 listopada 2012 roku, godz. 9.00  – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min;

22 listopada 2012 roku, godz. 9.00  – próbna matura z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min) i rozszerzonym (czas trwania: 120 min część I i 70 min część II);

23 listopada 2012 roku, godz. 9.00  – próbna matura w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego (czas trwania: 180 min) oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min) i rozszerzonym (czas trwania: 180 min – historia, WOS, 150 min – pozostałe)

W tych dniach lekcje dla maturzystów odbywają się wg planu, jednak nauczyciele nie zadają prac domowych.

MM

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]