Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą

Maj 3, 2022 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Pani Dyrektor i reprezentacja szkoły byli gośćmi uroczystości obchodzonych przed pałacem Belwederskim. Prezydent wręczył odznaczenia państwowe działaczom polonijnym, Akty Nadania Obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej oraz flagi państwowe przedstawicielom organizacji polskiej mniejszości narodowej na Wschodzie. Po wspólnym zdjęciu i krótkiej rozmowie z Parą Prezydencką, nasza delegacja miała możliwość spotkania się z Panią Anną Paniszewą (dyrektorem polskiej szkoły w Brześciu, represjonowaną przez władze Białorusi), Panem Dyrektorem Janem Badowskim z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz z Panią Księżopolską (odznaczoną Krzyżem Zasługi) i Panią Kałuszan (mamą naszego absolwenta).

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]