Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

Gru 21, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

 

Romantyczny poeta, który wiele lat swojego życia spędził na emigracji  Cyprian Kamil Norwid pisał:

Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
przy wzejściu pierwszej gwiazdki wieczornej na niebie,
ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,

najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

 

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Przyjaciołom, Darczyńcom i Wszystkim, którym leży na sercu los naszego polonijnego liceum, radości i pokoju płynących od Boga pod postacią niewinnego dziecka. Niech do najodleglejszych zakątków świata dotrze miłość zaszczepiona w nas przed ponad dwoma tysiącami lat. W świątecznej atmosferze ogarniamy pamięcią wszystkich Państwa, którzy nieustannie troszczycie się o dobro naszych uczniów i obdarowujecie ich szczęściem przebywania w Polsce.

W imieniu nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły
Dyrektor Liceum
Ewa Petrykiewicz

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]