Zakończenie roku szkolnego klasy III

Kwi 28, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego a zarazem trzyletniej edukacji klasy III.  Tegoroczni maturzyści osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, o czym świadczy sześć świadectw z wyróżnieniem i średnia ocen całej klasy 4,48. Pożegnanie starszych kolegów przygotowali drugoklasiści. Była piosenka Marka Grechuty, poezja romantyczna i współczesna oraz symboliczny ostatni taniec. Pani Dyrektor do świadectw dodała bardzo dużo ciepłych słów i życzeń. Z wielkim sentymentem wspominać będziemy Janę, Anastazję, Walerię, Marysię, Martę, Darię, Karolinę, Wiktorię, Ilonę, Wiktorię, Kubę, Nikitę, Wiktora, Władka, Szako, Artioma, Saszę, Wiktora, Michała i Dimę. Jak na wstępie uroczystości powiedziała Natasza: “nasza szkoła stanie się uboższa o 20 wspaniałych światów”.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]