Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

cze 27, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Był on pełen różnych wydarzeń, dzięki którym uczniowie mogli rozwijać swoje talenty i pasje. Wiele osób osiągnęło wysokie wyniki i otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy za sukcesy w konkursach, olimpiadach oraz za działalność w wolontariacie i kołach zainteresowań. Każdy rok szkolny zostawia po sobie wiele wspaniałych wspomnień, zawarte przyjaźnie i nowe doświadczenia. Mimo, że pochodzimy z różnych krajów, szybko uświadamiamy sobie, jak dużo nas łączy. Trochę smutno teraz się rozstawać, ale przed nami czas wakacyjnego odpoczynku. Po nim powrócimy znów do tego wszystkiego, za czym już tęsknimy.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]