Warto żyć dla takich chwil, czyli bal studniówkowy

lt. 8, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Warto żyć dla takich chwil, czyli bal studniówkowy

Zmienić szkołę, przyjechać do Polski, wyjechać z domu rodzinnego w tak młodym wieku  było poważnym wyzwaniem dla każdego ucznia naszej klasy. Kolegium jest miejscem bardzo szczególnym i wyjątkowym, ponieważ gromadzi uczniów z różnych zakątków świata. Trzyletni okres spędzony w liceum był pełen niesamowitych wydarzeń, podróży, emocji i nowych znajomości. Każdy z nas przeszedł trudny szlak od dziecka do osoby dojrzałej. I udało się! Jesteśmy już krok przed egzaminem dojrzałości. Za nami najwspanialszy bal – studniówka. Całą klasą zaangażowaliśmy się w przygotowania już kilka tygodni wcześniej. Każda z dziewcząt wyszukała piękną, elegancką sukienkę, by tego wieczoru wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Nasi klasowi mężczyźni także przeobrazili się w szykownych i eleganckich dżentelmenów. Uroczystość rozpoczęliśmy tradycyjnym polskim tańcem – polonezem. Naszą niespodzianką dla przybyłych gości był także pokaz walca. Codzienna sala stołówkowa także przeszła niesamowitą metamorfozę. Zamieniła się w wysokiej klasy salę balową, pełną gwiazd, świec i kwiatów. Dominowało złoto z elementami czerni. Wszyscy byli zauroczeni. Emocje towarzyszyły nam również podczas uroczystych przemówień. Muzyka, zabawy pod okiem wodzireja, pięknie przystrojone stoły, wspaniały czarno-złoty tort, uściski, łzy wzruszenia… Ten piękny i niepowtarzalny wieczór naprawdę zapamiętamy na długo. Było nam bardzo miło, że grono pedagogiczne tak licznie przybyło i wspaniale bawiło się z nami. Warto żyć dla takich chwil!!!        [Bożena Omeliańska]

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]