Święto Patrona Szkoły Ślubowanie nowych uczniów

Wrz 18, 2018 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Ślubowanie nowych uczniów. Wypowiedziane przez nich słowa mają moc sprawczą. Wprowadzają do społeczności szkolnej, którą łączą określone wartości. W naszym liceum ma to duże znaczenie. Pochodzimy z wielu krajów, zostaliśmy wychowani w różnych tradycjach, mówimy kilkoma językami. Ta różnorodność wspaniale nas jednoczy. Szkoła otwiera przed nami wiele możliwości, poszerzają się nasze horyzonty, tu kształtują się charaktery i rodzą przyjaźnie. Rywalizujemy ze sobą, ale też się wspieramy, poświęcamy wiele czasu na rozwój osobisty, jednocześnie ucząc się działać w zespole. Dzisiaj oficjalnie dołączyło do nas 80 nowych koleżanek i kolegów. Są wśród nich również uczniowie szkoły podstawowej. My podzielimy się tym, co zdobyliśmy w poprzednich latach, oni wzbogacą naszą rzeczywistość swoimi talentami, pomysłami i doświadczeniem. Życzymy im, by czuli się dobrze w naszej szkole, rozwijali się i realizowali swoje plany i marzenia. Święty Stanisław Kostka, nasz Patron, to najlepszy wzór wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]