Rozpoczęcie roku szkolnego

Paź 3, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Archiwum, Bez kategorii, Wydarzenia szkolne

3 września 2012 r. pierwszy raz zadzwonił dzwonek, zwiastując nam zakończenie wakacji. Tego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele Liceum Polonijnego powitali kolejny rok szkolny 2012/2013.

Najpierw spotkaliśmy się na Mszy św. w pobliskim kościele św. Anny w Wilanowie, a następnie wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor Ewy Pietrykiewicz, która jest również prezesem KSW. Uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali część artystyczną, pokazującą nam, jak wyglądała nauka w szkołach 3 września 1939 r.

Tego dnia mogliśmy również oficjalnie poznać naszych nowych uczniów z klasy 1., którzy przedstawili się wszystkim zebranym i powiedzieli kilka słów o sobie. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy samych piątek a nauczycielom owocnej pracy i sukcesów pedagogicznych!

Marlena Młynarczyk

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]