Pani Prezydentowa i Pan Minister na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego

Wrz 8, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo wyjątkowo. Swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali Goście: Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda oraz Pan Minister Edukacji Dariusz Piontkowski. Naukę w liceum podejmie 120 nowych uczniów w 5 klasach pierwszych. Taka uroczystość motywuje do pracy i odnoszenia sukcesów. Pani Prezydentowa, która już dość dobrze zna naszą szkołę, wypowiedziała o niej wiele miłych słów. Pan Minister wyraził duże zainteresowanie liceum polonijnym, był też wzruszony prezentacjami i występami uczniów. Sprawiło nam to ogromną radość, czujemy się dumni, że spotkał nas taki zaszczyt.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]