Nowy rok szkolny rozpoczęty

Wrz 4, 2016 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Uczniowie naszego polonijnego liceum rozpoczęli nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Ewa Petrykiewicz serdecznie powitała sześćdziesięciu nowych pierwszoklasistów i całą „starą gwardię” uczniów. Podkreśliła również, że będzie to rok pełen ciężkiej pracy, a nauka każdego przedmiotu jest ważną częścią pełnego poznania świata i człowieka.

W nowym roku szkolnym czeka nas kilka miłych zmian. Liceum zyskało dodatkowe piętro z salami lekcyjnymi, uczniowie zamieszkali w nowych, świetnie wyposażonych pokojach, a obiady i pozostałe posiłki wydawane są w większej stołówce. Ogólnie rzecz biorąc, warunki sprzyjają nauce, a pierwszoklasiści szczególnie wykazują duży zapał do pracy. Życzymy wytrwałości, rozwoju pasji i zainteresowań oraz wielu sukcesów!

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]