Nasze liceum pod skrzydłami PSSW Haller

Gru 9, 2013 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

3 grudnia br. nasza szkoła została objęta opieką Polskiego Systemu Walki Wręcz Haller, obie strony podpisały list intencyjny. Już od dwóch miesięcy uczniowie liceum uczestniczą w regularnych treningach i „Kadrówkach”, została też zawiązana szkolna sekcja. Dzięki spotkaniom z przedstawicielami PSWW Haller młodzież może nie tylko zgłębiać tajniki walki wręcz, ale również pielęgnować takie wartości jak dyscyplina, odwaga, opanowanie. Instruktorzy cieszą się wielkim uznaniem uczniów, którzy podziwiają ich za umiejętności fizyczne, profesjonalizm, zaangażowanie i pasję, z jakimi prowadzą zajęcia. Treningi i „Kadrówki” to praktyczna szkoła patriotyzmu, historii i tradycji polskiej. Polonijne liceum i PSWW Haller zbliżyły podobne wizje wychowania młodzieży, kultywowanie tych samych wartości i osoba wspólnego kapelana księdza prałata Józefa Maja.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]