Msze św. w intencji naszych Darczyńców

Lip 11, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Archiwum, No_on_front_page

23 czerwca podczas Dnia Skupienia dla nauczycieli Kolegium św. St. Kostki została odprawiona Msza św. z prośbą o błogosławieństwo dla wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Liceum.

Ponadto w każdą pierwszą sobotę lipca będzie odprawiana Msza św. za Darczyńców w Kościele św. Katarzyny na Służewiu w Warszawie, a w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Lewiczynie k. Grójca będzie odprawiana Msza św. co tydzień w każdą sobotę miesiąca w godzinach wieczornych.

15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia NMP, o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich Darczyńców w Kościele św. Katarzyny na Służewiu w Warszawie, gdzie proboszczem jest ks. prałat Józef Maj, Prałat Jego Świątobliwości i Kapelan Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców oraz Fundacji Dla Polonii.

Darczyńców Liceum otaczają modlitwą nie tylko uczniowie, ale także zaprzyjaźniona ze szkołą wspólnota Sióstr Karmelitanek.

Ten duchowy dar modlitwy jest najpiękniejszym podziękowaniem, jakie społeczność Szkoły może ofiarować, za zrozumienie i życzliwość Przyjaciół i Dobrodziejów młodzieży polskiej ze Wschodu.

MM

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]