Dzień Kobiet 8 marca

Mar 8, 2019 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

W naszej szkole Święto Kobiet trwa cały rok. Kochamy i troszczymy się o wszystkie nasze koleżanki, a Paniom Profesor okazujemy sympatię i szacunek. 8 marca dodajemy do tego po prostu kwiaty, czekoladki i piosenki.

W tym roku niespodzianką dla Pań był też program artystyczny połączony z wykładem naukowym znanego antropologa. Profesor Alfred Gryzipiórek i jego asystentka zaprezentowali nam wszystkie typy kobiet wyróżniane przez naukę. Po wykładzie była uwspółcześniona wersja Żony modnej I. Krasickiego, fragmenty Pamiętników Adama i Ewy Marka Twaina i efektownie wykonane piosenki grupy Enej i Modern Talking. Maria zaśpiewała Radość najpiękniejszych lat Anny Jantar, Tatiana przypomniała, że to nie ona była Ewą, a Noel zakończył ormiańską pieśnią o miłości (w oryginalnym języku).

Naszym wspaniałym Paniom Dyrektor, Paniom Profesor, Pracowniczkom administracji i koleżankom życzymy słońca na każdy dzień i poczucia, że 8 marca to nie święto jednego dnia, a całoroczny stan ducha.

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]