Akcja „1% dla mojej szkoły”

Sty 5, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Archiwum, No_on_front_page

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice!

Przyjaciele Szkoły!

Rozpoczynamy Akcję „1% dla mojej szkoły”. Wykorzystując mechanizm przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, możecie Państwo wesprzeć finansowo nasze Liceum polonijne. Jest to wyjątkowa okazja, aby wspomóc Liceum nie inwestując własnych pieniędzy.

Zebrane środki przeznaczymy na kształcenie młodzieży polskiej ze Wschodu w Liceum i utrzymanie jej w Internacie szkolnym.

1 % wpłacamy na rzecz Oddziału Warszawskiego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, którzy jest organem prowadzącym Liceum. Wpłata jest możliwa dzięki podpisanej umowie ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła”, które ma statut organizacji pożytku publicznego. Wpłacany 1 % wpłynie na konto specjalnie utworzone dla naszych szkół i Oddziału Warszawskiego KSW.

Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” nie pobiera żadnych opłat z tego tytułu.

Jeżeli Darczyńcy chcieliby należeć do Klubu Przyjaciół Liceum, pozostawać w kontakcie ze Szkołą, być informowani o działalności Szkoły i Stowarzyszenia i osiągnięciach uczniów ze Wschodu bądź brać udział w organizowanych imprezach, prosimy o wyrażenie zgody w poz. 127 na przekazanie OPP swoich danych i przekazanej kwoty, co ułatwi nam kontakt z Darczyńcami.

 

Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” nie pobiera żadnych opłat z tego tytułu.

Za okazaną życzliwość i wsparcie serdecznie dziękujemy!

Wzór jak wypełnić PIT, na przykładzie PIT-37

Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” ma ponad 6000 Partnerów i Sympatyków, w tym Oddział Warszawski KSW – jest największą pozarządową organizacją zajmującą się edukacją.

Dzięki ich ofercie możemy zgromadzić środki na specjalnym koncie przeznaczonym wyłącznie dla naszego Stowarzyszenia i naszych szkół.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w akcji.

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]