Zakończenie roku szkolnego

Cze 29, 2012 Wpis dodany przez:     Kategoria: Archiwum, No_on_front_page

Dziesięciomiesięczna nauka dobiega końca. W najbliższy piątek 29 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.

O godzinie 9.00 w kościele św. Anny w Wilanowie odprawiona zostanie Msza Św., podczas której podziękujemy za kolejny rok szkolny i za wszelkie otrzymane łaski. Po wspólnej modlitwie przejdziemy do auli parafialnej, gdzie odbędzie się oficjalne przedwakacyjne pożegnanie. Po nim zobaczymy część artystyczną przygotowaną przez naszych uczniów pod kierownictwem Pani Justyny Modzelewskiej. Na koniec wychowawcy poszczególnych klas pożegnają swoich wychowanków i wręczą im świadectwa będące zwieńczeniem całorocznej pracy.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, dużo odpoczynku i słońca!

Marlena Młynarczyk

 

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]