Spotkanie opłatkowe

sty 24, 2021 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia oczekiwaliśmy z wielką nadzieją. W roku 2020 jest nam ona bardzo potrzebna. Miłość zwyciężyła wszystkie przeciwności losu przed dwoma tysiącami lat. Wspomnienie tego wydarzenia nie jest tylko symboliczne, ma metafizyczny wymiar. Bóg-Człowiek może rodzić się w nas każdego dnia, niezależnie od kondycji świata i sytuacji geopolitycznej.

Łamiąc się opłatkiem i przekazując sobie najlepsze życzenia, chcemy łączyć się z absolwentami liceum i rodzinami naszych uczniów i nauczycieli. Niech atmosfera tych Świąt ma moc uzdrawiającą i łagodzącą, niech obdarza radością spotkania z bliskimi i przenika tajemnicą owej nocy, która wypełniła świat bożym blaskiem.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]