Rok szkolny 2016/2017 zakończony

Cze 25, 2017 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Kolejny owocny rok szkolny mamy za sobą. Wytrwałość, sumienność i pracowitość przekłada się na świetne wyniki. Uwzględniając osiągnięcia klasy trzeciej, która zakończyła edukację już wcześniej, możemy pochwalić się aż 35 świadectwami z wyróżnieniem. Sukcesy naszych uczniów widoczne są nie tylko „na papierze”. Artyści występujący w przedstawieniu „Nadwiślańskie opowieści” przypomnieli nam jedną z piosenek z tego programu, a gimnazjaliści zaprezentowali kilka komicznych scen z życia szkoły. Tradycyjnie wystąpił chór szkolny, wykonując najnowsze utwory ze swojego repertuaru. Pani Dyrektor wręczyła też wiele dyplomów za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Teraz możemy cieszyć się już wakacjami.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]