Ferie w Warszawie i w Zakopanem

Lut 27, 2020 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Uczniowie naszego liceum polonijnego, którzy tegoroczne ferie spędzili w Polsce, mieli do wyboru wiele atrakcji. Do najciekawszych należał wyjazd do Zakopanego, połączony z nauką jazdy na nartach pod okiem instruktora. Dla uczniów, którzy pozostali w Warszawie, szkoła zorganizowała zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego, matematyki i przedmiotów wybranych jako dodatkowe. Ferie to też dobry czas na wyjście do Muzeum Narodowego. Znajomość dzieł sztuki i ich interpretacji bardzo przydaje się na egzaminie maturalnym z języka polskiego i historii. Obcowanie ze sztuką pozwala także lepiej zrozumieć kulturę naszego kraju. Sport i kontakt ze sztuką to recepta na udane ferie.

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]