Dzień Języków Obcych

Kwi 15, 2014 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności, Bez kategorii

W okresie przedświątecznym w naszym liceum odbył się Dzień Języków Obcych będący promocją wiedzy z zakresu języka i kultury państw, których obywatele posługują się językami: angielskim, niemieckim i francuskim. Dzień Języków Obcych obejmował:

1. Konkurs wiedzy językowo-kulturoznawczej

Drużyny 4/5 osobowe wykazywały się wiedzą lingwistyczną z zakresu trzech języków obcych oraz znajomością kultury krajów angielsko-, niemiecko- i francuskojęzycznych. Zwycięska drużyna – Amal Garaev, Maria Gordeyeva, Gafur Sultanov, Robert Zalikhov

2. Pokaz mody

Uczestnicy prezentowali narodowe stroje niemieckie, francuskie, angielskie i amerykańskie. Stroje były zaprojektowane, wykonane oraz zaprezentowane przez uczniów. Zwycięska drużyna – USA – Inessa Ghazanchyan, Mikhail Golub, Sławek Kozłow, Anna Kowzan, Weronika Shablyka

3. Konkurs piosenki

Utwory były wykonane w językach obcych, z samodzielnie przygotowaną choreografią, oraz przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Zwyciężyła grupa angielska (Maria, Robert, Gafur i Amal) z utworem “Hallelujah”

Szkoła Podstawowa Zaprasza

Możesz nas wesprzeć!

Facebook

]