Polskie Radio 24. Audycja o szkole z udziałem Pani Dyrektor

Zapraszamy do wysłuchania audycji w PolskieRadio24.pl. Gościem radia była Pani Dyrektor Ewa Petrykiewicz, która opowiadała o celach szkoły, naszym codziennym życiu, ale też o powrotach do ojczyzny oraz działalności Fundacji „Dla Polonii”.

Audycja dostępna po kliknięciu na zdjęcie.

safe_image.php