Uczniowie

Uczniowie polskiego pochodzenia do Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego Kolegium św. Stanisława Kostki (Liceum Polonijne) w Warszawie przyjechali z różnych krajów na Wschodzie: z Białorusi, Ukrainy i Mołdawii, Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji, Gruzji, Armenii. Ich bardzo dobre wyniki w nauce w kraju pochodzenia, wzorowe zachowanie i zaangażowanie na rzecz polskiego środowiska potwierdzili dyrektorzy szkół, księża proboszczowie, prezesi polskich organizacji na Wschodzie.

W Liceum Polonijnym w Warszawie zdobywają dobre fundamenty wiedzy, która ułatwi im studia na wymarzonych kierunkach. Polska matura w szkole ze stuletnią tradycją i wysokim poziomem nauczania jest nie tylko gwarancją lepszego startu na studia, daje też prestiż, zwłaszcza gdy nasi absolwenci chcą związać swoją przyszłość na stałe z pobytem w kraju przodków.

DSC06688Klasa I A

DSC06700Klasa I B