Studniówka 2016

sty 25, 2016 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Tegoroczna studniówka była wyjątkowa. Nie tylko ze względu na ilość maturzystów, ale również na dopracowanie wszystkich szczegółów. Klasy trzecie udowodniły, że nie brakuje im dojrzałości, której potwierdzenia będzie od nich oczekiwał majowy egzamin.

Zaraz po wspaniale zatańczonym polonezie uczniowie zaprosili gości do zabawy, sami prezentując różne style tańca. Przygotowany przez nich układ, jak i indywidualne popisy, zasługują na duże uznanie. Nie zabrakło też tradycyjne prezentacji przypominającej lata spędzone w szkole i internacie. Maturzyści zatroszczyli się o dobrą zabawę, zapraszając nauczycieli do wspólnych tańców. W trakcie jednego z nich każdy trzecioklasista mógł podejść do nauczyciela, któremu chciałby za coś szczególnego podziękować.

By sprawdzić poziom przygotowania do matury, Pani Wodzirej przeprowadziła egzamin ze zręczności, precyzji i współpracy (chociaż ta ostatnia umiejętność nie wiele przyda się na maturze). Zwyciężyli uczniowie klasy III B, budując wieżę z czterech ustawionych na sobie elementów. Jak wymagające było to zadanie, widać na zdjęciach.

Studniówka 2016 przeszła do historii, a maturzyści mogą już skupić się na zbliżającej się maturze. W końcu matura, która symbolicznie rozpoczyna dorosłe życie, to wstęp do kolejnego balu: „bo to życie to bal jest nad bale”.

Wspieraj nas

Witajcie

Fundacja „Dla Polonii”

Fundacji