Rozpoczęcie roku szkolnego

sie 29, 2017 Wpis dodany przez:     Kategoria: Aktualności

Szanowni Uczniowie, aby rozwiać wszystkie wasze wątpliwości, informujemy, że zajęcia w liceum rozpoczną się zgodnie z planem. W salach, które ucierpiały z powodu zalania, trwa intensywny remont, a na jego czas zajęcia będą odbywać się w sąsiednim skrzydle. 4 września będzie nas dużo więcej niż dotychczas, ponieważ do klas pierwszych przyjętych zostało aż 80 nowych uczniów. Przypominamy też, że rok szkolny rozpocznie się 4 września o godz. 10.00 Mszą Św. w Parafii św. Kazimierza na ul. Chełmskiej, później przeniesiemy się do auli w budynku liceum. Zakwaterowanie w internacie dla uczniów klas pierwszych rozpoczyna się od 30 sierpnia, a dla klas drugich i trzecich od 3 września. Dyrekcja internatu prosi o respektowanie tych terminów.

DSC05442

Wspieraj nas

Witajcie

Fundacja „Dla Polonii”

Fundacji